معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور:

همکاران ایثارگر موجب برکت و سلامت نوسازی مدارس هستند

۳۰ آبان ۱۴۰۰ | ۱۴:۲۰ کد : ۸۹۷۵ اخبار مهم
علی شهری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور در جلسه ویدئو کنفرانس با نماینده امور ایثارگران ادارات کل استان‌ها گفت: حضور همکاران ایثارگر موجب برکت و سلامت سازمان است و این عزیزان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیشقدم هستند.
همکاران ایثارگر موجب برکت و سلامت نوسازی مدارس هستند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، جلسه بزرگداشت هفته بسیج و پیگیری امور همکاران ایثارگر با حضور علی شهری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و نمایندگان امور ایثارگران ادارات کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان‌ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

شهری در این نشست ضمن گرامیداشت هفته بسیج، این ایام فرخنده را به حضور همکاران بسیجی و ایثارگر تبریک گفت و افزود: حضور 400 همکار از خانواده شهدا و ایثارگران در مجموعه نوسازی مدارس کشور موجب برکت و سلامت سازمان است.

وی ایام هفته بسیج را فرصت مغتنی برای پیگیری مسائل و دغدغه‌های کارکنان ایثارگر برشمرد و تصریح کرد: یکی از کارهای خوبی که به منظور ساماندهی و پیشبرد مسائل و دغدغه‌های مربوط به این عزیزان انجام شد، معرفی رابط و نماینده ایثارگران بود که در همه استان‌ها صورت گرفت و علاوه بر هم افزایی بیشتر در شناسایی مشکلات موجب ارتباط مستمر و موثر با دستگاه‌های ذیربط است.

شهری با بیان اینکه همکاران ایثارگر الگوی اخلاق و تلاش و مجاهدت هستند، اظهار کرد: بخشی از سلامت یک دستگاه اداری مدیون حضور همکاران ایثارگر و بسیجی است که با رفتار متعهدانه خود و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که در این زمینه پیشگام هستند، تاثیر مثبتی بر عملکرد سایر همکاران و ارتقای سلامت مجموعه داشته‌اند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور تسریع در تبدیل وضعیت همکاران ایثارگر را یکی از دغدغه‌های این معاونت عنوان کرد و افزود: از 159 نفری که مشمول تبدیل وضعیت بودند، تاکنون برای 20 نفر کد مستخدم از سوی سازمان امور اداری و استخدامی صادر شده است.

شهری با تاکید بر اینکه سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور جزو دستگاه‌های پیشرو در اجرای بند (م) تبصره 2 قانون بودجه 1400 است، از استان‌هایی که روند کار تکمیل و ارسال مدارک را به نحو احسن انجام دادند قدردانی کرد و طی مراحل گزینش و تامین اعتبار در سازمان برنامه وبودجه را از علل صدور کد مستخدم به صورت تدریجی دانست.

وی در ادامه سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور را یک سازمان فرهنگی نمونه در خدمت نظام تعلیم و تربیت برشمرد که با توان تخصصی و حرفه‌ای در حوزه مدرسه‌سازی و نظام فنی و اجرایی توانسته است خود را به عنوان یک دستگاه اجرایی سرآمد معرفی نماید.

شهری همچنین برپیگیری مسائل پرسنلی، بیمه ای، رفاهی و سایر موضوعات مربوط به همکاران و خانواده ایثارگران تاکید کرد.

 


نظر شما :