معاون وزیر آموزش و پرورش:

«جامعه نیکوکاری ابرار» ظرفیت فعالان اقتصادی را به عرصه مدرسه‌سازی هدایت کرده است

۰۲ آذر ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۱ کد : ۸۹۸۶ اخبار برگزیده
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در دیدار با مدیران و دست اندرکاران جامعه نیکوکاری ابرار ضمن قدردانی از مشارکت این نهاد خیریه در هنگام بروز سوانح طبیعی گفت: «جامعه نیکوکاری ابرار» به خوبی فعالان اقتصادی را به سمت مدرسه‌سازی هدایت کرده است.
«جامعه نیکوکاری ابرار» ظرفیت فعالان اقتصادی را به عرصه مدرسه‌سازی هدایت کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مهراله رخشانی‌مهر معاون وزیر آموزش و پرورش به پاس قدردانی از زحمات خیرین مدرسه‌ساز، امروز با مدیران و دست اندرکاران «جامعه نیکوکاری ابرار» دیدار و گفت و گو کرد.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در این دیدار با ابراز خرسندی از ایفای مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، گفت: جامعه نیکوکاری ابرار توانسته است به خوبی از ظرفیت فعالان اقتصادی در حوزه‌های مختلف فعالیت‌های عام المنفعه، به ویژه مدرسه‌سازی استفاده نماید.

رخشانی‌مهر ضمن قدردانی از مشارکت فعال «جامعه نیکوکاری ابرار» در هنگام بروز حوادث طبیعی، افزود: حضور همکاران جامعه در اتاق بازرگانی از جمله در زلزله کرمانشاه، ورزقان و سی‌سخت برای مجموعه نوسازی مدارس باعث قوت قلب و دلگرمی بوده است.

وی با اشاره به سرعت خوب اجرای پروژه‌های آموزشی آسیب‌دیده از زلزله سی‌سخت خاطرنشان کرد: در موضوع زلزله هرمزگان و اندیکای خوزستان نیز با ابراز آمادگی و همکاری خیرین کارهای خوبی انجام شده است.

معاون وزیر آموزش و پرورش همچنین بر پیگیری و حل مشکلات و تنگناهای مشارکت خیرین و موسسات نیکوکاری در اجرای پروژه‌های مشارکتی تاکید کرد. 

علی اصغر خامنوی خیابانی مدیرعامل جامعه نیکوکاری ابرار نیز با اشاره به دقت نظر و حساسیت این مجموعه در اجرای با کیفیت و استاندارد مطلوب پروژه‌های در دست اجرا گفت: در استان سیستان و بلوچستان اجرای 12 پروژه آموزشی و پرورشی را به صورت مشارکتی آغاز کردیم که با توجه به وسعت و پراکندگی، به منظور حفظ کیفیت و روند اجرای پروژه نیازمند همکاری دستگاه‌های بیشتری هستیم.

جامعه نیکوکاری ابرار، سازمانی است خیریه و غیر انتفاعی و وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران، که ماموریت خود را کمک به رشد و توسعه موسسات و فعالیت‌های خیریه و ارتقاء فرهنگ نیکوکاری جامعه قرار داده است.


نظر شما :