مدیرکل نوسازی مدارس خراسان‌جنوبی خبر داد:

تخصیص اعتبرات استانداردسازی تجهیزات گرمایشی مدارس استان

۰۳ آذر ۱۴۰۰ | ۰۷:۵۱ کد : ۸۹۸۹ خراسان جنوبی
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی از تخصیص ۶میلیارد تومان اعتبار برای تامین تجهیزات گرمایشی مدارس استان خبر داد.
تخصیص اعتبرات استانداردسازی تجهیزات گرمایشی مدارس استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی، محمود چاوشان مدیرکل نوسازی مدارس گفت: زیر ساخت ایجاد سیستم‌‌های گرمایشی ایمن و استاندارد برای همه مدارس خراسان‌جنوبی فراهم شده است.

وی بیان‌کرد: طی هفته گذشته برای خرید تجهیزات اعتبار بسیار خوبی در حدود شش میلیارد تومان تخصیص یافت که یک گام بسیار مؤثر برای تسریع در روند استانداردسازی سیستم گرمایشی کلاس‌های درس باقیمانده بود.

چاوشان با اشاره به اینکه حدود ۵۰۰ کلاس درس در خراسان‌جنوبی منتظر نصب تجهیزات (چون بخاری و رادیاتور و …) هستند، یادآور شد: نصب تجهیزات این مدارس که بیشتر در مناطق روستایی هستند، طی یک ماه تا ۴۵ روز آینده صورت می‌گیرد.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان جنوبی یادآور شد: اکثر مدارس کانکسی خراسان‌جنوبی نیز حذف و جایگزین شده است و تنها ۱۰ کلاس درس کانکسی باقی مانده که این میزان نیز به زودی با کلاس‌های درس استاندارد جایگزین خواهد شد.

چاوشان یادآور شد: تمام همت و تلاش ما بر این است که بتوانیم زیر ساخت‌های مطلوبی را برای تحصیل دانش آموزان خراسان جنوبی فراهم کنیم.


نظر شما :