تجلیل مدیرکل نوسازی مدارس گیلان از فرزند شهید برگزیده پویش «به رنگ مدرسه»

۰۲ آذر ۱۴۰۰ | ۱۷:۱۸ کد : ۸۹۹۳ گیلان
مدیرکل نوسازی مدارس گیلان از فرزند شهید مدافع حریم اهل بیت(علیهم‌السلام) و برگزیده پویش ملی «به رنگ مدرسه» تجلیل کرد.
تجلیل مدیرکل نوسازی مدارس گیلان از فرزند شهید برگزیده پویش «به رنگ مدرسه»

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس گیلان،  علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان به همراه ابراهیم نجفی نماینده مردم شریف آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، بهمن یعقوبی مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز گیلان و برخی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی با حضور درمنزل شهید والامقام جمال رضی ضمن دیدار با خانواده مکرم این شهید عزیز، از دانش آموز عزیز محمدحسین رضی برگزیده استان گیلان در پویش به رنگ مدرسه فرزند گرانقدر شهید جمال رضی تجلیل نمودند.

دقیق در این مراسم با اشاره به استقبال دانش آموزان گیلانی از برگزاری پویش ملی به رنگ مدرسه، اظهارداشت: مردم فرهنگ دوست استان گیلان با همراهی خود در اجرای این پویش همانند پویش های قبلی علاقه قلبی خود را به اتقاء فرهنگ، آموزش و توسعه زیرساخت های آموزشی نشان دادند.

وی با بیان اینکه حمایت های دانش آموزان عزیز ما را در مدرسه سازی کمک خواهد کرد، تصریح نمود: استان گیلان به همت همین دانش آموزان عزیز در بین ادارات کل استانهای کشور بسیار درخشان عمل کرد.

دقیق با اشاره به اقدام ارزشمند و فرهنگی فرزند شهید اظهارداشت: محمد حسین عزیز در مکتبی متعالی رشد نموده و اقدام ارزشمند ایشان قابل تحسین و ما به وجود چنین عزیزانی افتخار می کنیم.

 گفتنی است در پایان این دیدار با اهدای جایزه و لوح سپاس از «محمدحسین رضی» دانش آموز پایه اول مدرسه شاهد لاهیجان، برگزیده پویش ملی به رنگ مدرسه قدردانی شد.


نظر شما :