امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:

ساخت مدرسه در ردیف ساخت مسجد قرار داد

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۷:۳۵ کد : ۹۸۴ بوشهر
اعضای مجمع خیّرین مدرسه‌ساز بوشهر با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.
ساخت مدرسه در ردیف ساخت مسجد قرار داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در این دیدار، گفت: ساخت مسجد بسیار مهم است و این در حالیست که ساخت مدرسه در ردیف ساخت مسجد قرار داد، خصوصا که در تمام مدارس مسجد و نمازخانه نیز ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه امیدوارم با همت خیّرین مدرسه‌ساز هیچ کلاس تخریبی در سطح استان نداشته باشیم، افزود: ساخت مدارس مستحکم، استاندارد و زیبا، باعث رشد علم، ایجاد فرهنگ و تمدن خواهد شد.

آیت‌الله صفایی بوشهری یادآور شد: مردم بوشهر شایسته بهترین‌ها هستند و داشتن مدارس با استانداردهای لازم از نظر شکل و محتوا حق این مردم  است.

امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه مدرسه خانه دوم دانش‌آموزان است و آموزش و پرورش نمی‌تواند به تنهایی جوابگوی نیاز مردم باشد، تصریح کرد: دست یاری‌گر خیّرین مدرسه‌ساز می‌تواند در این زمینه بسیار راهگشا باشد، بنابراین  ما از همه خیّرین خواستار همکاری در این امر هستیم و از خداوند برای تک تک آن‌ها طلب اجر دنیوی و اخروی می‌کنیم..   

شایان ذکر است، در پایان دیدار اعضای مجمع خیّرین مدرسه‌ساز بوشهر از امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان برای حضور در بیست و یکمین جشنواره خیّرین مدرسه‌ساز که 21 اسفند سالجاری برگزار می‌شود، دعوت بعمل آوردند.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس بوشهر خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :