مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نوسازی مدارس کشور:

انتشار تور مجازی ۳۶۰ درجه مدارس ماندگار کشور آغاز شد

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۶:۲۵ کد : ۹۸۸ اخبار مهم
مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گفت: تهیه و انتشار تور مجازی ۳۶۰ درجه از مدارس ماندگار کشور آغاز شد.
انتشار تور مجازی ۳۶۰ درجه مدارس ماندگار کشور آغاز شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، زهره دانش‌مهر با بیان اهمیت مستندسازی فعالیت‌های انجام شده در حوزه مدرسه‌سازی گفت: تهیه تور مجازی 360 درجه از مدارس ماندگار دهه اخیر که یک فناوری نوین در عرصه مولتی مدیا است، آغاز شده است.

وی با بیان اینکه تور مجازی 360 درجه یکی از روش‌های نوین در امر تبلیغات است افزود: با این فناوری امکان گزارش کار مصور اجرائی و یا تکمیل شده فضاهای آموزشی و پرورشی مانند مدارس، کتابخانه، استخر، سالن‌های ورزشی و... فراهم می‌ شود که در این راستا مقرر شده بود ادارت کل نوسازی مدارس تابعه در استان ها اقدام به تهیه تور مجازی 360 درجه نمایند.

دانش‌مهر ادامه داد: با توجه به جذابیت‌های فضای مجازی و سهولت استفاده برای تمام اقشار جامعه، خصوصاً جامعه هدف ما که در این بخش (خیرین نیکوکار مدرسه‌ساز، جامعه حرفه‌ای مهندسین معمار، پیمانکاران بخش خصوصی) هستند، به نمایش درآوردن خروجی فعالیت این سازمان که سازمانی پروژه محور می باشد، بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به برگزاری نشست های متعدد منطقه ای کارشناسان روابط عمومی ادارات کل نوسازی مدارس استانها با هدف بررسی راهکارهای نوین در راستای بهبود و ارتقاء کیفیت عملکرد ادارات کل، اظهار داشت: زمانبندی تهیه تصاویر تور مجازی مدارس ماندگار استانهایی که اقدام نموده اند، انجام شده و به ترتیب تور مجازی مدارس استانهایی که پروژه های خود را معرفی نموده اند، بر روی سایت سازمان بارگذاری می شود.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نوسازی مدارس کشور ضمن تشکر از همکاری و هماهنگی مدیران کل نوسازی مدارس استانها خاطرنشان ساخت: این روند تا سه ماهه اول سال آینده ادامه خواهد داشت تا لیست مدارس ماندگار تمام استانها تکمیل و منتشر شود. تور مجازی 360 درجه مدارس برخی استانها در بخش ویزه اینکار در سایت سازمان قابل مشاهده است.

کلید واژه ها: تور مجازی 360 درجه مدیر روابط عمومی و امور بین الملل زهره دانش مهر مستندسازی فعالیت‌ها مدرسه سازی


نظر شما :