اخبار استان ها - آرشیو

پیش بینی مشارکت ۱۳۰ میلیاردی خیرین در استان
مدیر کل نوسازی مدارس فارس در نشست خبری:

پیش بینی مشارکت ۱۳۰ میلیاردی خیرین در استان گالری

مدیرکل نوسازی مدارس فارس در نشست خبری با اصحاب رسانه، با تشریح ابعاد و اهداف طرح جدید آجر به آجر از خبرنگاران به عنوان خیرین و مبلغین امر مدرسه سازی یاد کرد و خواستار همکاری فکری آنها در اشاعه و ترویج فرهنگ مشارکت شد.

ادامه مطلب
کلنگ ساخت یک مدرسه سه کلاسه در سنندج به زمین زده شد
به همت خیر مدرسه ساز صورت گرفت؛

کلنگ ساخت یک مدرسه سه کلاسه در سنندج به زمین زده شد گالری

حسامی رئیس مجمع خیرین استان کردستان اظهار داشت: پیشرفت و ترقی و آبادانی هر کشور به آموزش و پرورش بستگی دارد شکر خدا خیرین در کشور به اعتماد و اعتقاداتی که دارند از سرمایه و دارایی خود گذشت می کنند تا در راه مدرسه سازی تاثیر گذار باشند

ادامه مطلب
اهدای ۵ تبلت به دانش‌آموزان محروم
به همت خیر مدرسه‌ساز در خوزستان ؛

اهدای ۵ تبلت به دانش‌آموزان محروم

مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان با اشاره به تلاش برای اتصال دانش آموزان کم‌برخوردار به شبکه شاد، گفت: پنج تبلت توسط خیر مدرسه ساز به دانش‌آموزان کم‌ برخوردار دبستان شهید نبگانی روستای عماشیه شهرستان باوی اهدا شد.

ادامه مطلب
هنرستان برکت کرمانشاه افتتاح شد
با مشارکت بنیاد برکت در استان کرمانشاه؛

هنرستان برکت کرمانشاه افتتاح شد

هنرستان ۱۵ کلاسه برکت کرمانشاه در زمینی به مساحت سه هزار و ۲۰۰ متر مربع با زیربنای یک هزار و ۵۰۰ متر مربع با اعتبار پنج میلیارد تومان با مشارکت بنیاد برکت در ناحیه دو کرمانشاه به بهره‌برداری رسید.

ادامه مطلب
رشد ۹۵ درصدی کلاس‌های درس تحویلی
مدیرکل نوسازی مدارس مرکزی در شورای اداری استان خبر داد:

رشد ۹۵ درصدی کلاس‌های درس تحویلی

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی در نشست شورای اداری استان مرکزی در اراک بیان داشت: طرح آجر به آجر حماسه دوست داشتن علم و دانش است و همگان باید در این طرح بزرگ مشارکت خوبی داشته باشند.

ادامه مطلب