مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان گفت:

طرح هوشمندانه آجر به آجر ایجاد بستری برای رفع تنگناهای فضاهای آموزشی استان است

۲۵ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۶ کد : ۵۲۹۳ اخبار استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان ، مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان روز چهارشنبه ۲۵ تیر در دیدار با مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان افزود: حضور خیّران برای ساخت مدرسه در استان همدان قابل ستایش است و این رویه مثبت برای برچیدن شدن تمامی مدارس تخریبی و فرسوده ادامه یابد.
طرح هوشمندانه آجر به آجر ایجاد بستری برای رفع تنگناهای فضاهای آموزشی استان است

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان گفت:

 

طرح هوشمندانه آجر به آجر ایجاد بستری برای رفع تنگناهای فضاهای آموزشی استان است

 

مهرداد نادری فر گفت: ساخت مدارس جدید در استان نیازمند مساعدت ویژه خیّران و عزم همگانی آحاد جامعه و مسئولان است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان ، مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان روز چهار شنبه در دیدار با مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان افزود: حضور خیّران برای ساخت مدرسه در استان همدان قابل ستایش است و این رویه مثبت برای برچیدن شدن تمامی مدارس تخریبی و فرسوده ادامه یابد.

وی خاطر نشان کرد: جای خوشوقتی است که در نوسازی مدارس استان از قدیم الایام نیروهایی توانمند , باانگیزه و پاکدست وجود داشته و دارند که امید داریم با مدیریت جدید مهندس مرادی این نیروها در طرح جدید آجر به آجر هم کما فی السابق در رفع مشکلات فضاهای آموزشی استان قدم بردارند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان تصریح کرد:با عنایت دید مثبت استاندار, معاون عمرانی استانداری و مجموعه استانداری به عملکرد اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان این آمادگی وجود دارد تا در اجرایی شدن این طرح اقدامات اثرگذار و اجرایی انجام پذیرد.

نادری فر ادامه داد: استانداری همدان در قالب‌های مختلف برای ترویج فرهنگ مدرسه سازی آمادگی دارد و با تمام توان برای نهادینه کردن این فرهنگ تلاش خواهد کرد لذا در گام اول میبایست اطلاعات دقیق و جامع از کاستیهای موجود را در اختیار ما قرار دهید تا بتوانیم از ظرفیت فرمانداریها هم استفاده نماییم.

قبل از صحبتهای مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان مدیرکل نوسازی مدارس

ضمن تشریح همه جانبه بسته تحولی آجر به آجر و درخواست مشارکت عمومی  در این طرح ملی برای توسعه فضاهای آموزشی اظهار کرد: خیرین در بحث مشارکت های مردمی حضوری توانمند دارند، وی با اشاره به اینکه خیرین هر سال اعتبارات خوبی را به بحث فضاهای آموزشی استان اختصاص می دهند، ادامه داد: در طراحی سازمان نوسازی مدارس کشور هر استان به هر میزان اعتبار که از جانب خیرین جذب کرده باشند به همان اندازه نیز از محل اعتبارات ملی خیری در اختیار استان قرار خواهد گرفت که میطلبد از این فرصت بنحو مطلوبی استفاده نمود.


( ۲ )

نظر شما :