توسط مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان صورت گرفت

تشریح طرح تحولی مشارکتهای مردمی #آجر به آجر در شهرستان بهار

۲۶ تیر ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۳۰۰ اخبار استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان:مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان روز پنجشنبه ۲۶ تیرماه۹۹ بهمراه معاونت فنی و اجرایی و کارشناسان اداره کل از پروژه های دردست اجرا شهرستان بهار بازدید و در جلسه مشترک با فرماندار و مدیران آموزش و پرورش شهرستان بهار و لالجین به تبیین طرح تحولی مشارکتهای مردمی#آجر به آجر پرداختند.
تشریح طرح تحولی مشارکتهای مردمی #آجر به آجر در شهرستان بهار

محمد حسین مرادی ضمن حضور در پروژه های در دست اجرای اداره کل  در مناطق آموزش و پرورش شهرستان بهارو لالجین در جریان چگونگی روند اجرایی این پروژه ها قرار گرفته وراههای  تسریع در عملیات اجرای پروژه ها را بررسی نمودند.

مدیر کل نوسازی مدارس استان همدان در این سفر یکروزه با حضور در فرمانداری شهرستان بهار در جلسه مشترک با فرماندار و مدیران آموزش و پرورش شهرستان بهار و لالجین به تبیین طرح تحولی مشارکتهای مردمی#آجر به آجر پرداختند.

محمد حسین مرادی در راستای اجرای طرح "آجر به آجر"، با اشاره به نقش خیران در برخورداری دانش‌آموزان از امکانات آموزشی، تصریح کرد: با اجرای طرح «آجر به آجر» در استان همه می توانند حتی با کمک کردن یک آجر در مدرسه‌سازی مشارکت کنند مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان با بیان اینکه با ساخت مدرسه فرهنگ جامعه ساخته می شود، افزود: مدرسه کانون تحول در کشور است و از همین رو باید مکان‌های مناسبی ایجاد کرد تا در رشد و تربیت دانشآموزان تاثیر سازنده‌ای داشته باشد.

فرماندار شهرستان بهار نیز در این نشست از آمادگی کامل شهرستان برای همکاری با خیرین مدرسه ساز و نوسازی مدارس در اجرای موفق این طرح خبر داد و عنوان نمود اقدامات خوب و موثری از سوی نوسازی مدارس و خیرین مدرسه ساز در شهرستان انجام شده لیکن بجهت کاستیهای موجود در بحث امکانات و فضاهای آموزشی مناسب میطلبد که تلاش بیشتری برای رفع این مشکلات برداشته شود.

در ادامه نیز مدیران آموزش و پرورش منطقه بهار و لالجین به بیان مشکلات فضاهای آموزشی منطقه پرداخته و مقرر شد برای رفع مشکلات موجود جلسات کارشناسی برگزار و در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان تامین اعتبار لازم پیش بینی گردد.


نظر شما :