۳ باب مدرسه خیری در کهگیلویه بزرگ به بهره برداری رسید

۳ باب مدرسه خیری بنیاد علوی در شهرستانهای کهگیلویه و چرام به بهره برداری رسید

۲۵ آبان ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۳۰۲۳ اخبار و رویداد
تعداد بازدید:۹۴
پیروز کرمی گفت :سرجمع اعتبارات هزینه شده برای احداث این پروژه ها بالغ بر ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون بوده که ۵۰ درصد اعتبار هزینه شده از سوی بنیاد خیری علوی بوده است
۳ باب مدرسه خیری بنیاد علوی در شهرستانهای کهگیلویه و چرام به بهره برداری رسید

 

3 باب مدرسه خیری بنیاد علوی در شهرستانهای کهگیلویه و چرام به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور پوریزدان صفت نماینده بنیاد علوی کشور ، امام جمعه شهرستان چرام ، فرماندار و معاونین فرماندار ، بخشداران مرکزی ، مدیران و معاونین ادارات آموزش و پرورش شهرستانهای کهگیلویه  بزرگ،  3 فضای آموزشی با مشارکت بنیاد علوی در شهرستانهای چرام و کهگیلویه افتتاح و به بهره برداری رسید.

مدیر کل نوسازی مدارس در افتتاح دبیرستان 3 کلاسه علوی روستای القچین شهرستان چرام گفت :امروز با حضور شما مسئولین و مردم فرهنگ دوست،3 باب فضای آموزشی با مشارکت بنیاد علوی در روستاهای القچین شهرستان چرام و مدرسه 2 کلاسه 12 محرم تنگ هیگون و مدرسه 2 کلاسه شهید مطهری روستای نهضت آباد شهرستان کهگیلویه افتتاح و تحویل دانش آموزان مستعد این مناطق می شود .

 پیروز کرمی گفت :سرجمع اعتبارات هزینه شده برای احداث این پروژه ها بالغ بر 1 میلیارد و 400 میلیون بوده که 50 در صد اعتبار هزینه شده از سوی بنیاد خیری علوی بوده است .

کرمی یاد آوری کرد، که از سال 1395 تا کنون بنیاد علوی 22مدرسه  در قالب 55 کلاس درس متعهد شده که از این تعداد تا کنون، 29  کلاس درس تکمیل و به بهره برداری رسیده است .  

وی گفت :140 پروژه در استان در حال اجراست که  تامین اعتبار هزینه شده در این پروژه ها، از محل اعتبارات ملی – استانی و خیری میباشد .

 


نظر شما :