افتتاح مدرسه ۶ کلاسه برکت روستای درغک دیشموک

مدرسه ۶ کلاسه برکت بنت الهدی روستای درغک بخش دیشموک افتتاح و به بهره برداری رسید

۰۹ آذر ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۳۰۹۷ اخبار و رویداد
تعداد بازدید:۱۳۷
کرمی از در دست ساخت بودن ۲۰ طرح آموزشی با ۲۲۲ کلاس درس با مشارکت بنیاد برکت در استان خبر داد و گفت: برای ساخت این تعداد طرح بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است
مدرسه ۶ کلاسه برکت بنت الهدی روستای درغک بخش دیشموک افتتاح و به بهره برداری رسید

 

مدرسه 6 کلاسه برکت بنت الهدی روستای درغک بخش دیشموک افتتاح و به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد :با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، نماینده بنیاد برکت، مدیر کل نوسازی مدارس استان، مدیر کل آموزش و پرورش ، بخشدارچاروسا و جمعی از اهالی روستا  ، مدرسه ۶ کلاسه برکت بنت الهدی روستای  درغک در بخش دیشموک به بهره برداری رسید.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در آئین بهره برداری از این طرح گفت: این مدرسه در زمینی به مساحت هزار و ۳۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۴۲۰ متر مربع ساخته شده است .

وی افزود: برای ساخت و تجهیز این فضای آموزشی بیش از ۹۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

کرمی از در دست ساخت بودن ۲۰ طرح آموزشی با ۲۲۲ کلاس درس با مشارکت بنیاد برکت در استان خبر داد و گفت: برای ساخت این تعداد طرح بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.

نماینده بنیاد برکت نیز یکی از اولویت‌های کاری این بنیاد در کنار اجرای طرح‌های مختلف عمرانی را ساخت مدرسه در مناطق محروم کشوراز جمله استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد و گفت: از مجموع ۵۰ مدرسه در حال ساخت توسط این بنیاد در کهگیلویه و بویراحمد تا کنون ۱۸ مدرسه آن به بهره برداری رسید..

کریمی افزود: تلاش می‌شود تا دوسال آینده بقیه این طرح‌ها در این استان به بهره برداری برسد.

عزیز فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار هم گفت: دولت تلاش می‌کند با کمک خیران و موسسات خیریه مدرسه ساز در مناطق محروم استان فضا‌های آموزشی را توسعه دهد.


نظر شما :