آرمین به صورت رسمی مسئول حراست اداره کل نوسازی مدارس گردید

با حضور معاون حراست سازمان نوسازی مدارس کشور، شیروان آرمین به عنوان مسئول حراست اداره کل نوسازی مدارس استان معرفی شد

۲۳ آذر ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۳۲۱۹ اخبار و رویداد
تعداد بازدید:۶۳۷
مدیر کل نوسازی مدارس ضمن قدر دانی از حضور مهندس ملکی در استان، در سخنانی اهم وظایف حراست را تشریح و افزود :مهندس آرمین از همکاران خوشفکر و متعهد ما در اداره کل آموزش و پرورش هستند و با سابقه ای که قبلا در اداره کل نوسازی مدارس استان به عنوان نیروی مامور به خدمت داشته ،یقینا از عهده وظایف خطیر و سنگین خود بر خواهند آمد .
با حضور معاون حراست سازمان نوسازی مدارس کشور، شیروان آرمین به عنوان مسئول حراست اداره کل  نوسازی مدارس استان معرفی شد

 

با حضور معاون حراست سازمان نوسازی مدارس کشور، شیروان آرمین به عنوان مسئول حراست اداره کل  نوسازی مدارس استان معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس  استان کهگیلویه و بویراحمد :

در جلسه ای با حضور مهندس ملکی معاون حراست سازمان نوسازی مدارس کشور ،مدیر کل ، معاونین و جمعی از کارشناسان اداره نوسازی مدارس استان، مهندس شیروان آرمین به عنوان مسئول حراست این اداره کل معرفی و از خدمات 6 ساله  مهندس شهرام احسانی تجلیل به عمل آمد .

مدیر کل نوسازی مدارس ضمن قدر دانی از حضور مهندس ملکی در استان، در سخنانی اهم وظایف حراست را تشریح و افزود :مهندس آرمین از همکاران  خوشفکر و متعهد ما در اداره کل آموزش و پرورش هستند و با سابقه ای که قبلا در اداره کل نوسازی مدارس استان به عنوان نیروی مامور به خدمت داشته ،یقینا از عهده وظایف خطیر و سنگین خود بر خواهند آمد .

وی ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای آقای آرمین از خدمات چندین ساله مهندس شهرام احسانی قدر دانی نمودند .

معاون حراست سازمان نوسازی مدارس کشور هم گفت : خوشحالم که برای چندمین بار افتخار دیدار همکارانم در اداره کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد نصیبم میشود .

مهندس ملکی  گفت :استان شما جز معدود استانهای است که در تغییر و تحول که امری طبعیی است ، حاشیه نداشته و با فراغ بال مسئولیت ها و جایگاه ها تحویل انسانهای تازه نفس و متعهد میگردد.

مهندس شیروان آرمین هم به عنوان حراست اداره کل نوسازی مدارس :ضمن قدر دانی از اعتمادهای بوجود آمده از سوی اداره کل حراست استان ،سازمان نوسازی مدارس کشور  و اداره کل نوسازی مدارس استان  در انتصاب بنده افزود :امیدوارم با رهنمودها و تجربیات سایر همکارانم که در این مسئولیت خطیر انجام وظیفه نموده اند بتوانم به اهداف بلند سازمان نوسازی مدارس کشور که همان امر مقدس مدرسه سازی است خدمتی انجام دهم .

 در پایان این جلسه حکم انتصاب مهندس شیروان آرمین پس از  قرائت به وی اهدا و با اهدا لوح سپاس از طرف سازمان از خدمات 6 ساله  مهندس احسانی تجلیل به عمل آمد


نظر شما :