پیام تسلیت مدیر کل نوسازی مدارس استان بمناسبت شهادت سردار سلیمانی

پیروز کرمی مدیر کل نوسازی مدارس استان در پیامی شهادت سردارسپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت گفت

۱۴ دی ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۳۴۴۸ اخبار و رویداد
تعداد بازدید:۵۱
بی شک نام بزرگمردانی همچون شهید قاسم سلیمانی در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار و نسلهای آینده ما و بویژه خاورمیانه از رشادتها و دلاوریهای این شخص شخیص در کتب درسی خود خواهند خواند
پیروز کرمی مدیر کل نوسازی مدارس استان در پیامی شهادت سردارسپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت گفت

پیروز کرمی مدیر کل نوسازی مدارس استان در پیامی شهادت سردارسپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان مهندس پیروز کرمی در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیام تسلیت خود را به ملت شریف ایران ، رهبر فرزانه انقلاب و بیت مکرم و معزز این سردار دلها ابراز داشته که به شرح زیر اعلام میگردد :

 د ر میان مومنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده اند،بعضی پیمان خود را به آخر برده اند و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

چه نیک گفته اند که شهادت هنر مردان خداست.

سردار رشید ، دلاور و طراح عملیاتهای گوناگون در هشت سال دفع مقدس و همچنین دفاع از حرم مطهرین ائمه معصومین در کشورهای عراق و سوریه ،پس از یک عمر مجاهدت در راه دفاع از اسلام ، عزت و شرف میهن اسلامی به آنچه تمامی رهروان راه سیدالشهدا (ع)آرزو میکنند رسید و با خون پاک و مطهر خود راه عزت ، قداست  و اقتدار در مقابل دشمنان اسلام و ایران را همواره روشن تر از گذشته ساخت.

اینجانب باید جسارتا اذعان کنم که شهادت کمترین هدیه بارگاه ربانی به سردار رشید و بی نظیر اسلام ، حاج قاسم سلیمانی برای سالها پایمردی در این راه است. .

بی شک نام بزرگمردانی همچون شهید قاسم سلیمانی  در تاریخ انقلاب اسلامی ماندار و نسلهای آینده ما و بویژه خاورمیانه  از رشادتها و دلاوریهای این شخص شخیص در کتب درسی خود خواهند خواند.

  اینجانب به نیابت از سایر همکارانم شهادت سردار دلها و قلبها را به محضر شریف رهبر فرزانه جهان اسلام ،ملت شریف و قدر شناس ایران اسلامی و بیت معظم و معزز ایشان تسلیت عرض نموده و برای خانواده و همرزمانش صبر و شکیبایی از ایزد منان خواستارم . 

 


( ۱ )

نظر شما :