سازمان نوسازی مدارس کشور درگذشت موسس خیریه «دست‌یاری به دشتیاری» را تسلیت گفت

۱۰ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۶ کد : ۳۱۰۸ آرشیو اخبار
تعداد بازدید:۶۲
مهراله رخشانی‌مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، فوت «حسین علیمرادی» از خیرین جوان مدرسه‌ساز و موسس خیریه دست‌یاری به دشتیاری را تسلیت گفت.
سازمان نوسازی مدارس کشور درگذشت موسس خیریه «دست‌یاری به دشتیاری» را تسلیت گفت

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور،  مهراله رخشانی‌مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در پیامی فوت نابهنگام جوانی نیک‌اندیش، موسس و مدیرعامل خیریه دانشجویی دست‌یاری به دشتیاری و شهید آبادگر که صبح امروز بر اثر واژگونی خودرو در منطقه سیستان و بلوچستان،  حین بازدید از روند ساخت و ساز مدارس دیدار حق را پذیرفت،  به جامعه خیرین مدرسه‌ساز و خانواده مکرم مرحوم تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

انالله و اناالیه راجعون

بی‌شک مرگ برای نیک‌اندیشان نقطه پایان زندگی نیست، بلکه سرآغازی است تا دیدار حق را لبیک گویند، آنهایی که خیر و برکات اعمالشان همواره ساری و جاری است.

خبر کوچ ناگهانی جوان نیک‌اندیش، حسین علیمرادی مایه تاسف و تألم شد، جوانی پاک که عشق به کار خیر به ویژه کمک و مدرسه‌سازی در مناطق محروم را هرگز فراموش نکرد و در کارزار زندگی، مخلصانه گام در مسیر نوعدوستی نهاد و سرانجام هم در همین راه مقدس جان به جان‌آفرین تسلیم کرد؛ امید که اعمال پاکش و خیرخواهانه‌‌اش دستگیر باشند.

غم از دست دادن چنین جوانانی در کلام نمی‌گنجد اما چاره‌ای نیست و ناگزیر باید در برابر اراده الهی سر تعظیم فرود، افسوس که خداوند گلچین کرد و جوانی توانمند و عاشق خدمت به مردم را انتخاب کرد،  نیک‌اندیشی که در ابتدای راه زندگی سازندگی و تاثیرگذاری‌اش زبانزد بود و بیش از انتظار ظاهر شد.

مجموعه سازمان نوسازی مدارس کشور با نهایت تاسف و تالم از ایزد منان برای این جوان جنت مکان، طلب آرامش  و  قرب الهی و برای خانواده مکرم داغدیده‌اش صبر جزیل آرزومند است و این ضایعه را به خیرین و مردم شریف دشتیاری تسلیت می‌گوییم.

چه زیباست که باور کنیم به تعبیر ادبا مرگ پایان کبوتر نیست...


نظر شما :