مدیرکل نوسازی مدارس خراسان شمالی خبر داد:

حذف مدارس سنگی استان در پایان راه است

۱۷ دی ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۴ کد : ۳۴۹۷ اخبار و رویداد
تعداد بازدید:۳۲
مدیرکل نوسازی مدارس خراسان شمالی در جلسه مشترک با خیرین مدرسه‌ساز و معتمدین که به منظور شناسایی خیرین و متمکنین خارج از استان برگزار شده بود، از حذف مدارس سنگی خبر داد.
حذف مدارس سنگی استان در پایان راه است

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس خراسان شمالی، جلسه مشترک مدیرکل نوسازی مدارس استان با خیرین مدرسه‌ساز و معتمدین به منظور شناسایی خیرین و متمکنین خارج از استان برگزار شد.

مدیرکل نوسازی مدارس خراسان شمالی ضمن ارائه گزارشی جامع از ماموریت‌ها و فعالیت‌های این اداره‌کل گفت: اعتبارات سفر مقام معظم رهبری در کنار اعتبارات دولتی باعث رشد سرانه فضای آموزشی شد و با تحقق سفر کاروان تدبیر و امید به خراسان شمالی مدارس خشتی و گلی حذف شدند.

امین فلاح کوشکی با اشاره به اینکه جشن حذف بخاری‌های نفتی در دی‌ماه سال گذشته برگزار شد، افزود: حذف بخاری‌های گازی معمولی نیز در دست اجرا بوده و حذف مدارس سنگی نیز در پایان راه است.

وی ادامه داد: جذب مشارکت‌های مردمی و خیرین مدرسه‌ساز از اولویت‌های اداره کل نوسازی مدارس بوده و با توجه به حجم بالای نیاز به فضای آموزشی و کافی نبودن اعتبارات دولتی مشارکت خیرین مدسه ساز بسیار حائز اهمیت است و تعهدات خیرین در سال گذشته 155 میلیارد ریال بوده که 42 درصد رشد داشته است.

فلاح در پایان گفت: نشست‌های شناسایی متمکنین مدرسه‌ساز با هدف شناسایی، جذب و تکریم خیّرانی است که در خارج از استان مقیم بوده و دارای پتانسیل‌های بالایی برای کمک به هدف مقدس مدرسه سازی هستند.

در ادامه حاضرین به بحث و تبادل نظر پرداختند و بر استفاده از ظرفیت تشکل‌های مدنی که خارج از استان در راستای اهداف فرهنگی و هم افزایی تشکیل شده است تاکید کردند.


نظر شما :