اخبار

ارائه گزارش سیستم های گرمایشی و سرمایشی استان قم به وزیر آموزش و پرورش
در حاشیه همایش تخصصی تعمیر، تجهیز و نگهداری فضاهای آموزشی صورت گرفت

ارائه گزارش سیستم های گرمایشی و سرمایشی استان قم به وزیر آموزش و پرورش

در حاشیه همایش تخصصی تعمیر، تجهیز و نگهداری فضاهای آموزشی که ۴ و ۵ دی ماه با حضور وزیر آموزش و پرورش و مسئولانی از ادارات کل استانها در تبریز برگزار شد، وزیر آموزش و پرورش از غرفه استان قم بازدید نمود و مدیر کل نوسازی مدارس استان قم، گزارشی از عملکرد این اداره کل، در زمینه استانداردسازی سیستم های گرمایشی و سرمایشی به وزیر آموزش و پرورش ارائه نمود.

ادامه مطلب
طی جلسه ویدئو کفرانس و همزمان با سراسر کشور:

۱۰ پروژه آموزشی و ورزشی اداره کل نوسازی مدارس استان قم با اعتبار ۲۱۰ میلیارد ریال افتتاح شد

طی جلسه ویدئو کنفرانس و همزمان با سراسر کشور ۱۰ پروژه آموزشی و ورزشی اداره کل نوسازی مدارس استان قم با اعتبار ۲۱۰ میلبارد ریال افتتاح شد.

ادامه مطلب
نخستین مدرسه دارای  صفحه های خورشیدی در استان قم به بهره برداری رسید

نخستین مدرسه دارای صفحه های خورشیدی در استان قم به بهره برداری رسید

نخستین مدرسه دارای صفحه های خورشیدی به نام مدرسه آیت الله محمدطاهر ظاهری به همت فرزندش عبدالمجید ظاهری همزمان با آغازین روز آبان ماه، با حضور مسئولان استانی و خیرین مدرسه ساز در پردیسان قم به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب
خیرین استان قم ۲۶ مدرسه در دست ساخت دارند

خیرین استان قم ۲۶ مدرسه در دست ساخت دارند

مدیرکل نوسازی مدارس در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تصریح کرد ۲۶ مدرسه توسط خیرین این استان در حال احداث است. به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان قم، مدیر کل نوسازی مدارس که در بیست و یکمین جشنواره خیرین این استان سخن می گفت گزارشی از عملکرد خیرین این استان ارائه داد. محسن پورگلیان با بیان فهرستی از پروژه های در دست ساخت افزود: این ۲۶ پروژه شامل ۱۹۵ کلاس درس با ۴۹هزار و ۵۴۸ مترمربع زیربنا در نقاط مختلف شهری و روستایی استان قم به ویژه مناطق کم برخوردار شهری است. پورگلیان با تقدیر از خیرین استان گفت در سال ۹۷ ، ۱۰ پروژه خیری به بهره برداری رسیده است که شامل ۴۱ کلاس درس با ۱۰ هزار مترمربع زیربنا است . وی با اشاره به کمبود زمین برای ساخت مدارس بخصوص برای نقاط پرتراکم شهری افزود در سال گذشته ۱۰ هزار متر مربع زمین برای احداث مدرسه توسط خیران به آموزش و پرورش تحویل داده شده است.

ادامه مطلب
ساخت بزرگترین پروژه آموزشی استان قم
مدیر کل نوسازی مدارس خبر داد

ساخت بزرگترین پروژه آموزشی استان قم

مدیر کل نوسازی مدارس استان قم در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان قم از ساخت بزرگترین پروژه آموزشی، فرهنگی، ورزشی و تربیتی استان قم خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان قم محسن پورگلیان در بیست و یکمین جشنواره استان قم به تعدادی از پروژه های شاخص استان قم اشاره کرد. پورگلیان گفت: مجموعه آموزشی، فرهنگی، ورزشی و تربیتی هندویان که با همت خیر مدرسه ساز ابوالفضل هندویان ساخته می شود، بزرگترین پروژه آموزشی استان قم و یکی از ۱۰ پروژه بزرگ آموزشی کشور است که بالغ بر ۱۴ هزار مترمربع زیربنا دارد. وی افزود: بر اساس اسناد بالادستی ابعاد مختلف تربیتی از قبیل آموزش، ورزش و تربیت مذهبی در این پروژه لحاظ می شود و این افتخار است که این پروژه از محل اعتبارات خیری تامین می شود. پورگلیان ابراز داشت: مجمع خیرین مدرسه ساز استان قم از سال ۷۸ کار خود را آغاز کرده است و تاکنون ۲۶۵ مدرسه با ۳ هزار و ۸۸ کلاس درس و زیربنایی بالغ بر ۴۰۶هزار مترمربع ساخته است . وی افزود: ۴۱ نمازخانه با بیش از ۶ هزار مترمربع زیربنا، ۱۱سالن ورزشی و ۱۰ کارگاه جمعا با ۱۲هزارمترمربع زیربنا از فعالیت های دیگر مجمع خیرین مدرسه ساز استان قم است.

ادامه مطلب
پیشنهاد خیر مدرسه ساز قمی برای مجمع خیرین/ساخت مجموعه های آموزشی برای بهره وری بیشتر
پیشنهاد خیر مدرسه ساز قمی برای مجمع خیرین/ساخت مجموعه های آموزشی برای بهره وری بیشتر

پیشنهاد خیر مدرسه ساز قمی برای مجمع خیرین/ساخت مجموعه های آموزشی برای بهره وری بیشتر

عباس مهرابی عضو هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان قم پیشنهاد ساخت مجموعه های آموزشی برای بهره وری بیشتر امکانات موجود را ارائه کرد.

ادامه مطلب