تیم ورزشی اداره کل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس استان سمنان در رشته شطرنج مقام قهرمانی و در فوتسال نایب قهرمان مسابقات منطقه یک کشور شد

۰۵ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۳ کد : ۳۶۶۸ اخبار و رویدادهای استان
مسابقات ورزشی نوسازی مدارس منطقه یک کشور از یکم بهمن ماه به میزبانی استان گلستان آغاز شده و روز پنج شنبه ۳ بهمن با تجلیل از نفرات برتر به کار خود پایان داد.
تیم ورزشی اداره کل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس استان سمنان  در رشته شطرنج مقام قهرمانی و در فوتسال نایب قهرمان مسابقات منطقه یک کشور شد

مسابقات ورزشی منطقه یک کشور به میزبانی استان گلستان به مدت سه روز از یکم لغایت سوم بهمن با حضور 110 بازیکن ، مربی و سرپرست با شرکت تیم های ورزشی از سازمان مرکزی، تهران، خراسان شمالی، سمنان و گلستان در دو بخش آقایان و بانوان  در رشته های ورزشی فوتسال، تنیس روی میز، دارت و شطرنج برگزار شد.

این دوره از مسابقات با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد که موارد کسب مقام رشته ها مختلف ورزشی اعلام شد

در رشته ورزشی شطرنج: در بخش آقایان استان های سمنان، سمنان و گلستان به تربیت مقام اول تا سوم و در بخش بانوان استان های گلستان، سازمان مرکزی و سمنان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته ورزشی تنیس روی میز: در بخش آقایان استان های خراسان شمالی، گلستان و سمنان به ترتیب مقام های اول تا سوم و در بخش بانوان، سازمان مرکزی، گلستان و سمنان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته ورزشی دارت: در بخش آقایان استان خراسان شمالی، گلستان و سمنان به ترتیب مقام اول تا سوم و در بخش بانوان استان گلستان، خراسان شمالی و سمنان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته ورزشی فوتسال نیز تیم های فوتسال تهران، سمنان و خراسان شمالی به ترتیب مقام اول تا سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.


نظر شما :