با حضور اعضای ستاد استانی جشنواره خیرین مدرسه‌ساز؛

جلسه هماهنگی بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان سمنان برگزار شد

۰۶ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۸ کد : ۳۶۷۹ اخبار و رویدادهای استان
نخستین جلسه ستاد هماهنگی بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان سمنان با حضور اعضای ستاداستانی جشنواره برگزار شد
جلسه هماهنگی بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان سمنان، جلسه ستاد هماهنگی بیست و دومین  جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان با حضور مهندس سعید هژبری مدیرکل نوسازی مدارس استان سمناان،  حاج علی اصغر جمعه ای رییس هیئت مدیره  و جمعی از اعضای ستاد برگزاری جشنواره در سالن اجتماعات اداره کل نوسازی مدارس استان سمنان برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل نوسازی مدارس استان سمنان به تبیین رویکرد جدید سازمان در برگزاری جشنواره بیست و دوم پرداخت و با اشاره به تغییرات ایجاد شده در نحوه برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ساز بر جنبه تمرکز اطلاع‌رسانی و ترویج فرهنگ کار خیّر به کمک رسانه‌های مختلف، اشاره کرد.

 

وی ادامه داد: تغییرات در اعضای اصلی جشنواره بیست‌و‌دوم و تقسیم وظایف اعضا، نظیر تامین منابع اعتباری و نحوه هزینه‌کرد برنامه همچنین تعیین برنامه‌های اصلی جشنواره طبق مفاد شیوه‌نامه برگزاری آن تعیین شده است. لزوم بهره‌گیری از توانایی نخبگان بخش‌های مختلف رسانه‌ای نظیر کتاب، نشریه، نمایشگاه و متخصصان رسانه‌ای در فضای مجازی و سایر بخش‌های مربوط  مورد تاکید است.

در ادامه حاج علی اصغر جمعه ای رئیس مجمع خیرین استان سمنان نیز در این جلسه در اجرای جشنواره از بکارگیری تمام امکانات و ظرفیت مجمع خیرین در راستای ارتقای سطح کیفی برگزاری جشنواره خبر داد.

قابل ذکر است رویکرد بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز  فرهنگ ورسانه و خیرین مدرسه ساز می باشد واستفاده از ظرفیت حداکثری باانعقاد تفاهم‌نامه با صدا‌و‌سیمای استان سمنان ، انتشار کتاب و ارتباط با کانون‌های دانش‌آموزی، دانشجویی و ائمه جمعه و جماعت برای ترویج فرهنگ مدرسه سازی وجذب خیرین مدرسه ساز به کار گیری کرد.

 

 

 


نظر شما :