مدیر کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی:

خیرین مدرسه ساز نقش مهمی در افزایش ایمنی مدارس دارند

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۱ کد : ۱۱۷۸ اخبار و رویداد
تعداد بازدید:۱۰۵
مدیر کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی گفت:خیرین مدرسه ساز نقش مهمی در افزایش ایمنی مدارس دارند.
خیرین مدرسه ساز نقش مهمی در افزایش ایمنی مدارس دارند

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان قاین با حضور کریمی فرماندار، براتی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، واقعی مدیرکل آموزش و پرورش ، بیکی مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و شهرستان و تنی چند از سایر خیرین و مسئولین شهرستانی و محلی در سالن چند منظوره شادروان رضا درکی و فرزندان روستای محمد آباد علم برگزار گردید.

در این مراسم که بصورت همزمان با بهره برداری از سالن چند منظوره دبستان شهید مهدوی روستای محمد آباد علم برگزار شد محمد رضا بیکی مدیر کل نوسازی مدارس گفت: یکی از اهداف مهم این جشنواره ها، فراگیری نظام یافتگی مشارکت آحاد مردم در رابطه با ساخت و ساز مدارس می باشد.

مدیر کل نوسازی مدارس با اشارعه به نقش مهم خیرین مدرسه ساز در افزایش ایمنی مدارس افزود: با توجه به خلاء ها و کمبودهایی که در حوزه زیرساختی تعلیم و تربیت داریم؛ خیرین مدرسه ساز می توانند در کنار دولت با همراهی و مشارکت این مشکلات را مرتفع نمایند.

وی ضمن تشکر از محمد دره کی خیر این سالن چند منظوره با اشاره به هزینه کرد 150 میلیون تومان برای احداث و تکمیل این سالن ادامه داد: مشارکت خیر در احداث این طرح 60 میلیون تومان بوده و 90 میلیون تومان نیز از محل اعتبارات اداره کل نوسازی؛ توسعه و تجهیز مدارس استان تأمین و هزینه شده است.

بیکی اضافه کرد: با بهره برداری از این طرح آموزشی و پرورشی، 340 دانش آموز دختر و پسر روستای محمدآباد علم از مزایای این طرح بهره مند شدند.


نظر شما :