بهره برداری از مدرسه ۱۲ کلاسه دکتر شکوهی بیرجند با حضور استاندار خراسان جنوبی

۰۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۹ کد : ۲۲۵۱ اخبار و رویداد
تعداد بازدید:۹۷
مدرسه ۱۲ کلاسه دکتر شکوهی در شهرستان بیرجند خراسان جنوبی به بهره برداری رسید
بهره برداری از مدرسه ۱۲ کلاسه دکتر شکوهی بیرجند با حضور استاندار خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی همزمان با چهارمین روز گرامیداشت هفته دولت مدرسه 12 کلاسه دکتر شکوهی با حضور معتمدیان استاندار خراسان جنوبی ،مدیرکل نوسازی مدارس همراه سایر مدیران ارشد استان وشهرستان افتتاح گردید.

دراین مراسم محمدرضا بیکی مدیرکل نوسازی  مدارس ضمن نکوداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت پروژه حاضر را دارای 12 کلاس درس و زیربنای 1900 مترمربع و اعتباری بالغ بر 3.5 میلیارد تومان دانست که از محل اعتبارات ملی تامین گردیده است .

وی مجموع پروژه های قابل بهره برداری این اداره کل را در ایام هفته دولت و در سطح استان بالغ بربیست پروژه و اعتباری بیش از9.7 میلیارد تومان دانست که از محل اعتبارات ملی استانی ومشارکت های مردمی تامین و هزینه شده است .

ایشان حذف مدارس خشت وگلی را دراستان خراسان جنوبی از دستاورد های اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی خواند که با احداث 2 پروژه علی آباد تقاب و آرک خوسف و بهره برداری از آن در سومین روز از گرامیداشت هفته دولت محقق گردید.

محمد رضا بیکی همچنین از بسیج نمودن همکاران تاسیسات اداره کل نوسازی مدارس مبنی بر حذف بخاری های نفتی در سال پیش رو خبر داد و افزود: در اولین گام از این ماموریت مهم و با ابلاغ اعتبارات ویژه از طرف رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور 262 مدرسه با 889 کلاس درس دارای علمک گازی در دستور تامین سیستم گرمایش حرارت مرکزی قرار گرفته اند که امید می رود تا شروع فصل مدارس شاهد حذف بخاری های نفتی بخش اعظمی از این مدارس باشیم.

مدیر کل نوسازی مدارس خاطرنشان نمود: هم اکنون در سطح استان 771 مدرسه فاقد سیستم گرمایش حرارت مرکزی می باشند که با سعی و تلاش و پیگیری های مجدانه امیدوارم تا سال 1400 کلیه این مدارس در بخش گرمایش و سرمایش استاندارد سازی گردند.

 

 

 

 

 

 

 


نظر شما :