بهره برداری از مدرسه استثنایی شهدای بانک ملی بیرجند با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش

بهره برداری از مدرسه استثنایی شهدای بانک ملی بیرجند با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش

۰۹ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۴ کد : ۲۵۶۸ اخبار و رویداد
تعداد بازدید:۱۶۵
مدرسه ۶ کلاسه استثنایی شهدای بانک ملی مهر شهر بیرجند با حضور قدمی معاون استثنایی وزیر آموزش و پرورش به بهره برداری رسید.
بهره برداری از مدرسه استثنایی شهدای بانک ملی بیرجند با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی با حضور قدمی معاون وزیر آموزش و پرورش استثنایی کشور ،خادمیان مدیر صندوق پس انداز بانک ملی ایران ،میر جعفریان معاون هماهنگی امور استاندار ، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس و تنی چند از سایر مسئولین استانی ،شهرستانی  و محلی مدرسه 6 کلاسه بانک استثنایی شهدای بانک ملی در شهر بیرجند افتتاح گردید.

در این مراسم بیکی مدیر کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی ضمن تشکر از همکاری های مستمر بانک ملی در توسعه فضاهای آموزشی استان افزود: پروژه مذکور دارای 6 کلاس درس  با زیربنای 554 مترمربع و اعتباری بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون تومان می باشد که مبلغ 250 میلیون تومان آن توسط بانک ملی هزینه شده و مابقی آن توسط اعتبارات ملی اداره کل نوسازی مدارس استان تامین گردیده است.

ایشان افزود علاوه بر پروژه فوق روز گذشته مدرسه یک کلاسه میل گز با زیربنای 40 متر مربع و اعتبار 110 میلیون تومان در روستای میل گز نهبندان بهره برداری شده که 70 میلیون تومان آن توسط بانک ملی تامین شده است.

وی خاطر نشان نمود با بهره برداری از این دو پروژه میزان مشارکت بانک ملی در توسعه فضاهای آموزشی استان بیش از یک میلیارد تومان در 5 مدرسه و 25 کلاس رسیده که نشان از توجه مدیران این بانک در رشد و توسعه علم ودانش در این مرز و بوم بوده و امید می رود بیش از پیش شاهد حضور این عزیزان در حوزه عمرانی آموزش و پرورش خصوصا استان پهناور و مرزی خراسان جنوبی باشیم.


نظر شما :