اولین دوره مسابقات ورزشی منطقه ای ادارات کل نوسازی مدارس استان ها در خراسان جنوبی

اولین دوره مسابقات منطقه ای ادارات کل نوسازی مدارس استان ها در خراسان جنوبی بر گزار گردید.
۲۳ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۰ کد : ۳۵۵۲ اخبار و رویداد
تعداد بازدید:۴۳
اولین دوره مسابقات منطقه ای ادارات کل نوسازی مدارس استان ها در خراسان جنوبی بر گزار گردید.
اولین دوره مسابقات ورزشی منطقه ای ادارات کل نوسازی مدارس استان ها در خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی اولین دوره مسابقات ورزشی ادارات کل نوسازی مدارس استان ها با حضور ادارات کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی،سیستان و بلوچستان و کرمان و یزد در بیرجند برگزار گردید.

شایان ذکر می باشد استان خراسان رضوی بعلت برودت هوا و بسته بودن جاده متاسفانه در این دوره از مسابقات غائب بود.

محمد رضا بیکی مدیر کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی در این دوره از مسابقات ضمن خوش آمد گویی به همکاران شرکت کننده در این دوره از مسابقات، برگزاری مسابقات ورزشی به صورت مستمر در سطح کشور را نشان از توجه به سلامت کارکنان دانست.

مدیر کل نوسازی مدارس عنوان نمود: خراسان جنوبی یکی از استانهای پهناور و کویری شرق کشور می باشد که ۳۵۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان دارد.

وی افزود: خراسان جنوبی هم اکنون ۱۲منطقه آموزشی با ۱۷۰ هزار دانش آموز دارد که با توجه پراکندگی زیاد تلاش شبانه روزی همکاران زا در حوزه فضاهای آموزشی طلب مینماید.

بیکی خاطر نشان نمود: فعالیت های مختلف در ادارات کل نوسازی مدارس در بخش های ساخت توسعه و تکمیل،تخریب و بازسازی و مقاوم سازی و استاندارد سازی سیستم های گرمایشی ایجاب نموده شاهد فعالیت های مستمر کارکنان باشیم و در دوازده ماه در سال همکاران در مناطق و شهرستان های استان خدمت می نمایند.

ایشان بیان داشت: این مسابقات با حضور بیش از 100 ورزشکار آقا و خانم در چهار رشته ورزشی شامل فوتسال،تنیس روی میز،دارت و شطرنج در روز های دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه برگزار و در روز چهارشنبه با مراسم اختتامیه و توزیع جوایز در بین تیم های اول تا سوم به پایان خواهد رسید.


نظر شما :